O nás

Naším cílem je neustále zlepšování, individuální přístup k našim zákazníkům a jejich maximální spokojenost.

Pracujeme tak, abychom dodávali vysokou kvalitu za korektní ceny.

Firma Salvo byla založena 18. října 1991. Od této doby urazila kus cesty v odborném růstu a vypracovala se v uznávanou firmu v oblasti zakružování, svařování a ohýbání.

Naší doménou je zejména zakružování kuželů. Téměř 25 let dodáváme série kuželů pro výrobu přepravních sil. Za tuto dobu jsme nabyli potřebné zkušenosti a know-how, díky kterým jsme schopni vyrábět i složitější výrobky jako jsou například asymetrické kužely nebo kužely s dvěma vývody. Výrobu podporujeme ohýbáním na ohraňovacím lise, kde kužely, které nejsme schopni zakružit, vyrábíme postupnými ohyby.  

Kromě kuželů zakružujeme plechy do válců a nepravidelných tvarů. Nabídnout můžeme také zakružování profilů do oblouků, obručí a šroubovic. 

Výrobní možnosti zakružování jsou omezeny průřezem zakružovaného profilu a poloměrem zakružení, proto se snažíme každou zakázku posuzovat individuálně. Konzultace technologického postupu se zákazníkem je pro nás rutinní záležitostí. 

Spolupracujeme se stavebními firmami, pro které dodáváme svařované plošiny, točité schodiště, zábradlí, madla a jiné konstrukce. Zákazníci si u nás často objednávají výrobu přírub, cyklonů a vzduchotechnických dílů. Zajímavou zkušeností byla série zakázek na výrobu dílů manipulační techniky dřevozpracujícího průmyslu svařovaných trubičkovým drátem nebo výroba tvarově složité střechy kostela Svatého Ducha ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Vlastníme kompletní výkresovou dokumentaci pro výrobu a opravu bubnových sušáren BS6.

Pracujeme převážně s běžně svařitelnou konstrukční ocelí. Nerezové díly zpracováváme v omezené míře. 

Zákazník je pro nás nejdůležitější osobou, a proto se snažíme vynaložit veškeré úsilí, aby byl s naší prací spokojen a opět se k nám vrátil.

Certifikace

  • Jakost svařování ČSN EN ISO 3834-2
  • Způsobilost výrobce pro výrobu ocelových konstrukcí ČSN EN 1090
  • Interní svařovací dozor IWE/EWE